Get started!

Text page

novasezona.pep.zone

Partizan-Banat 2-0

Fudbaleri Partizana uspeli su veceras da na svom stadionu ostvare i trecu prvenstvenu pobedu.Oni su pred oko 8000 gledalaca savladali ekipu Banata rezultatom 2-0.Mec je bio izuzetno nezanimljiv jer je ekipa Banata dosla sa namerom da se brani i da ne predje polovinu terena,dok su fudbaleri Partizana igrali totalno nezainteresovano i bezidejno.Sa tribina su se tokom veceg dela meca culi zvizduci upuceni crno-belima za ocajnu igru koju su prikazivali.
Jedini koji se tokom celog meca trudio i borio do zadnjeg atoma snage bio je Obiora Odita za sta je cesto bio nagradjivan ovacijama od strane gledalaca.U 2.poluvremenu trener Jesic je sve karte bacio na napad pa je u igru prvo uveo Nebojsu Marinkovica,nesto kasnije je ubacio debitanta Nenada Mirosavljevica a na kraju kada ni to nije dalo rezultate,zaigralo se sa 3 klasicna spic igraca nakon sto je u igru usao i Marko Markovski.
I taman kada su svi pomislili da ce poceti gubljenje bodova,u 87.minutu nakon akcije Nenada Mirosavljevica i asistencije,ljubimac navijaca Nebojsa Marinkovic je doveo Partizan u vodjstvo.Poremecena je nakon toga cela koncepcija igre gostiju kojima je i koncentracija nakon toga ocigledno pala sto je rezultiralo jos jednim golom crno-belih.U 92.minutu na 30 metara od gola gostiju loptu je dobio Odita koji je pretrcao 20-ak metara i iskosa sutirao pogodivsi suprotan ugao.
Tako je Nigerijac nagradjen za ogroman trud koji je ulozio od prvog do poslednjeg minuta.
Na kraju,samo da jos pomenem da se nasa odbrana ponovo u par navrata istakla katastrofalnim kiksevima koje na srecu gosti nisu znali da kazne.U tome se najvise istakao "balvan" Bajic.